سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی

اینترنت یک ابزار فوق العاده است.این قدرت تغییر نحوه زندگی ما را دارد و Aoxuanzg این پتانسیل را تشخیص می دهد.برای ما ، مهم است که به کاربران و اعضای خود کمک کنیم تا از حریم خصوصی خود محافظت کنند در حالی که از تمام مزایایی که اینترنت ارائه می دهد ، استفاده می کنند.

"سیاست حفظ حریم خصوصی" ما برای همه کاربران اینترنت ما اعمال می شود و مکمل "شرایط استفاده" Aoxuanzg است.برای محافظت از حریم خصوصی شما ، Aoxuanzg اصول مختلفی را رعایت می کند که مطابق با شیوه های جهانی مربوط به حفاظت از حریم خصوصی مشتریان و اسناد الکترونیکی است.توصیه می کنیم خط مشی رازداری اسناد الکترونیکی را با دقت و مرتب مطالعه کنید.ممکن است تغییراتی در این خط مشی ایجاد شود ، زیرا Aoxuanzg این حق را برای خود محفوظ می دارد که سیاست حفظ حریم خصوصی خود را تغییر داده ، به آن افزوده و بهبود بخشد.

اطلاعات شخصی

بدون رضایت شما ، هیچ اطلاعات شخصی ممکن است مورد نیاز نباشد و در Aoxuancnc.com جمع آوری شود.

به عنوان یک قاعده کلی ، اطلاعات شخصی درخواستی نام کامل ، آدرس ایمیل و کد پستی شما است ، که هنگام ثبت نام در Aoxuancnc.com برای ایجاد هویت مورد نیاز است و ما را قادر می سازد تا خدمات سفارشی را به شما ارائه دهیم که اهداف شما را برآورده می کند.کلیه اطلاعات مالی شخصی شما با توجه به شرایط استفاده توسط PayPal مدیریت می شود.فقط اطلاعات شخصی شما ، مانند بسته خریداری شده ، مبلغ خرید و نام و نام خانوادگی ، توسط PayPal با استفاده از لایه سوکت ایمن (SSL) به ما منتقل می شود تا ما بتوانیم فاکتور شما را تولید کنیم.

ما از اطلاعات شخصی شما در درجه اول برای موارد زیر استفاده می کنیم:

بهترین فرصت های شغلی را مشخص کرده و مناسب ترین CV را برای شما ارسال کنید.

پیدا کردن و دریافت آگهی های شغلی ، خدمات و اطلاعات را برای شما آسان تر کنید.

استفاده از Aoxuancnc.com را ساده کنید زیرا مجبور نیستید پس از اتصال اطلاعات خود را وارد کنید.

شما را از آگهی های شغلی به روز شده و خدمات جدید Aoxuanzg مطلع کنید.

تماس با شما:

- به دنبال تغییر نمایه خود ؛

- برای بستن حساب خود به درخواست شما.

به شما این امکان را می دهد که هنگام خرید سرویس ، یک تراکنش را تکمیل کنید.

به شما اجازه می دهد در نظرسنجی ها یا مسابقات شرکت کنید.

به شما این امکان را می دهد که به راحتی چک های زمینه و ارزیابی شخصیت را انجام دهید.

ثبت نام و حفاظت از رمز عبور

پس از ثبت نام در Aoxuancnc.com ، پیامی در صندوق ورودی خود دریافت خواهید کرد که ثبت نام شما را تأیید می کند.برای فعال کردن حساب خود ، باید روی پیوند موجود در این ایمیل کلیک کنید یا آن را در نوار آدرس مرورگر اینترنت خود کپی/جایگذاری کنید ، که به طور خودکار شما را به وب سایت ما هدایت می کند.تحت هیچ شرایطی ، رمز عبور شما را از طریق ایمیل تأیید نمی کنیم.اگر پیامی از این نوع دریافت می کنید ، برای محافظت از خود پاسخ ندهید ، زیرا این ایمیل می تواند تلاشی برای فیشینگ باشد.ما هیچگونه کنترلی بر محرمانه بودن اطلاعات شخصی شما که توسط شما یا اشخاص ثالث از طریق سایر سایت های اینترنتی توزیع می شود نداریم.

رضایت

در صورت عدم ثبت نام یا ارائه اطلاعات شخصی ، می توانید به استفاده از Aoxuancnc.com ادامه دهید.با این حال ، شما نمی توانید به مناطقی که نیاز به ثبت نام دارند دسترسی پیدا کنید.

اطلاعات شخصی در رزومه شما

هنگام ارسال رزومه (CV) آنلاین خود در Aoxuancnc.com ، ما علاوه بر اطلاعات اجباری ذکر شده ، شماره تلفن شما را نیز نیاز داریم.اطلاعات شخصی اضافی موجود در رزومه آنلاین شما برای توصیف مهارت ها ، تجربه و ترجیحات شغلی شما مفید است.لازم نیست در CV آنلاین خود اطلاعات محرمانه و شخصی خاصی در مورد زندگی خصوصی ، اعتقادات سیاسی یا مذهبی یا قومیت خود قید کنید.

رزومه آنلاین شما به شما این امکان را می دهد که آگهی های شغلی را تنها در صورتی دریافت کنید که به کارفرمایان و استخدام کنندگان اجازه دسترسی به رزومه خود را بدهید.Aoxuanzg تدابیر امنیتی سختگیرانه ای وضع کرده و از حریم خصوصی اطلاعات شخصی شما به شدت محافظت می کند و به نحوه انتخاب این اطلاعات برای استفاده احترام می گذارد.ما با دقت از داده های شما در برابر هرگونه از دست دادن ، استفاده نامناسب ، دسترسی یا افشای غیر مجاز ، اصلاح یا تخریب محافظت می کنیم.اگرچه فقط کاربرانی که هزینه ثبت نام را پرداخت می کنند به بانک CV ما دسترسی دارند ، اما ما نمی توانیم رفتار شخص ثالث را تضمین کرده یا مسوولیت آن را بپذیریم.

در هر زمان می توانید رزومه آنلاین خود را از Aoxuanzg.com حذف کنید.در صورت تصمیم گیری برای استفاده مجدد از خدمات ما و یا محافظت از ما در صورت دعاوی حقوقی ، اطلاعات شخصی شما برای مدتی در سرورهای ما ذخیره می شود.

هنگام وارد کردن اطلاعات شخصی خود ، می توانید به فیلدهای دارای علامت "اختیاری" پاسخ دهید یا آنها را نادیده بگیرید.با این حال ، فیلدهای علامت گذاری شده "اختیاری" که تکمیل نشده اند می توانند خدمات سفارشی در دسترس شما را محدود کنند.

دسترسی به اطلاعات شخصی شما

ما ابزارهایی را برای اطمینان از صحت اطلاعات شخصی شما ارائه کرده ایم.شما می توانید این اطلاعات را در هر زمان از دفتر مجازی خود ویرایش یا به روز کنید.به خصوص:

می توانید اطلاعات شخصی ارائه شده را مشاهده ، اصلاح یا به روز کنید.

می توانید ثبت نام کنید.پس از ثبت نام ، دیگر مجبور نخواهید بود اطلاعات خود را در اختیار ما قرار دهید.اطلاعات شما هر کجا که به Aoxuanzg.com بروید با شما همراه خواهد بود.

امنیت

PayPal امنیت معاملات تجارت الکترونیکی شما را مطابق شرایط استفاده از آنها برای کلیه معاملات انجام شده با استفاده از کارت اعتباری یا هر روش دیگر تضمین می کند.هر زمان که مایل به دسترسی به اطلاعات حساب شخصی خود هستید ، باید از رمز عبور 256 بیتی رمزگذاری شده استفاده کنید.

اطلاعات شخصی شما هرگز بدون اجازه صریح شما با سایر کاربران به اشتراک گذاشته نمی شود ، مگر در شرایطی که در پاراگراف "استفاده از اطلاعات شخصی" در زیر ذکر شده است.شرکت ما داده ها را در سرور با دسترسی محدود که با رمز عبور محافظت می شود ذخیره می کند.اطلاعات شما در جایی که Aoxuanzg ، نمایندگان ، نمایندگان و کارکنان آن قرار دارند ذخیره یا پردازش می شود.

شما همچنین نقش مهمی در حفاظت از اطلاعات شخصی خود دارید.هیچ کس نمی تواند اطلاعات شخصی شما را بدون نام کاربری و رمز عبور شما مشاهده یا تغییر دهد.بنابراین محرمانه نگه داشتن این اطلاعات بسیار مهم است.Aoxuanzg نمی تواند مسئول خسارات احتمالی ناشی از افشای اطلاعات منتقل شده از طریق اینترنت باشد ، زیرا نمی توان امنیت مطلق را تضمین کرد.لطفا هوشیار باشید.

پیامی برای والدین

والدین و سرپرستان عزیز: ما می خواهیم به شما در حفظ حریم خصوصی فرزندتان کمک کنیم.توصیه می کنیم به فرزندان خود نشان دهید که چگونه هنگام استفاده از اینترنت ، با خیال راحت و مسئولانه از اطلاعات شخصی خود استفاده کنند.

وب سایت Aoxuancnc.com Aoxuanzg برای کودکان زیر 18 سال در نظر گرفته نشده است.با این حال ، ثبت نام و ارسال رزومه برای نوجوانان ممنوع نیست.اگر نگران این هستید که کودکان یا نوجوانان شما اطلاعات شخصی خود را با رضایت شما در اینترنت ارائه می دهند ، باید تمام توصیه ها و نکات ایمنی لازم را در اختیار آنها قرار دهید تا در برابر کلاهبرداری ، آزار و اذیت یا اعمال مجرمانه که ممکن است رخ دهد ، محافظت شوند. به دلیل عدم هوشیاری هنگام استفاده از اینترنت.اگر قربانی کلاهبرداری به هر شکلی هستید ، مسئولیت شماست که حادثه را به پلیس گزارش دهید.

کلوچه ها

هنگام ثبت نام ، ما با اختصاص یک شماره شناسایی شخصی منحصر به فرد ، مشخصات شما را ایجاد می کنیم ، که سپس به شکل یک کوکی بی ضرر به هارد دیسک شما ارسال می شود.از آن به بعد ، می توانید به آسانی در Aoxuancnc.com حرکت کرده و از مناطق دسترسی محدود سایت بدون پر کردن یک فرم با اطلاعاتی که قبلاً ارائه کرده اید ، دیدن کنید.

کوکی ها به طور پیش فرض در مرورگر شما پذیرفته می شوند ، نه در وب سایت ما.کوکی نوعی مانیتور است که هویت کاربر را فاش نمی کند.کوکی ها اطلاعات موقت یا دائمی را در هارد دیسک شما ذخیره می کنند ، از جمله تاریخ و ساعتی که با یکی از خدمات و/یا اطلاعات ما مشورت کرده اید ، و ترجیحات خود را به ما اطلاع می دهد ، مشروط بر اینکه قبلاً آن را ثبت کرده اید.کوکی ها به ما می گویند کاربران هر چند وقت یکبار از وب سایت ما دیدن می کنند.تجزیه و تحلیل کوکی ها به ما امکان می دهد کارآیی جستجوهای شما را بهبود بخشیده و اطلاعات مورد نظر را بر اساس انتخابها و ترجیحات شما جهت دهی کنیم.با تغییر پارامترهای مرورگر خود می توانید کوکی ها را رد کنید.با این حال ، رد کوکی ها دسترسی به محتوای وب سایت ما را کاهش می دهد و شما را از بهره مندی از همه خدمات موجود در وب سایت ما باز می دارد.

مشخصات کاربر

همانطور که قبلاً ذکر شد ، همه کاربران ثبت شده دارای یک نمایه منحصر به فرد هستند.به هر نمایه یک شماره شناسایی شخصی منحصر به فرد نسبت داده می شود که به ما اجازه می دهد اطمینان حاصل کنیم که فقط شما به نمایه خود دسترسی دارید.

استفاده از اطلاعات شخصی

Aoxuanzg ممکن است اطلاعات شخصی شما را بدون هشدار قبلی فاش کند: الف) در صورت نیاز به قانون یا با حسن نیت ، لازم می داند ب) حفاظت و دفاع از حقوق یا اموال Aoxuanzg ، از جمله مدیران ، کارمندان و نمایندگان سایت اینترنتی و برای اطمینان از امنیت شخصی بازدیدکنندگان و عموم مردم Aoxuanzg به شرایط اضطراری پاسخ دهید.

در صورتی که Aoxuanzg موضوع فروش ، انتقال یا ادغام با سایر شرکت ها باشد ، شما به ما اجازه می دهید اطلاعات شخصی خود را به اشتراک بگذارید و پردازش کنیم تا از عملکرد مناسب عملیات بدون تعلیق خدمات اطمینان حاصل شود.Aoxuanzg متعهد می شود در صورت وقوع چنین رویدادی در مدت زمان معقول از طریق ایمیل به شما اطلاع دهد.با این حال ، هر گونه اعتراض از طرف شما در مورد انتقال داده های شخصی شما به اشخاص ثالث باید با تماس با خدمات مشتری اعلام شود.لطفاً در عنوان عنوان "برای تعیین" مشخص شود.

کاربرد

اگر به هر دلیلی تصور می کنید که Aoxuanzg اصول خود را رعایت نکرده است ، لطفاً با تماس با خدمات مشتری به ما اطلاع دهید.ما تمام اقدامات لازم را برای شناسایی و اصلاح مشکل در مدت زمان معقول انجام خواهیم داد.لطفاً در عنوان عنوان "حفاظت از حریم خصوصی" را ذکر کنید.

با ما تماس بگیرید

Aoxuanzg inc.

تلفن: 0086-0553-7567909

ایمیل: service@aoxuancnc.com

تیم Aoxuanzg آنجاست تا به همه سوالات شما پاسخ دهد.ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که به حریم خصوصی شما احترام گذاشته می شود و شما یک کاربر اینترنتی آگاه هستید.به Aoxuancnc.com خوش آمدید