پیام فرستادن
Anhui Aoxuan Heavy Industry Machine Co., Ltd.
محصولات
اخبار
صفحه اصلی > اخبار >
Company News About فعالیت های تیم سازی: چه کسی تا آخر "زندگی خواهد کرد"؟ - Cosplay Of Counter Strike
مناسبت ها
تماس ها
تماس ها: Ms. sylvia Wang
فکس: 86-199-6537-9478
اکنون تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید

فعالیت های تیم سازی: چه کسی تا آخر "زندگی خواهد کرد"؟ - Cosplay Of Counter Strike

2021-04-09
Latest company news about فعالیت های تیم سازی: چه کسی تا آخر

فعالیت های تیم سازی: چه کسی تا آخر "زندگی" خواهد کرد؟ - Cosplay of Counter Strike

 

Cosplay of Counter Strike نوعی بازی شبیه سازی نظامی در فضای باز برای افرادی است که به ورزش های نظامی و فضای باز علاقه دارند. استفاده از پرتابگر تاکتیکی بازی شبیه سازی شده (BB گلوله، گلوله آبی، پینت بال، لیزر و انواع دیگر تجهیزات ضد پرتاب)، پوشیدن تجهیزات تاکتیکی، و همچنین سبک های مختلف لباس نظامی، تجهیزات حفاظتی، برای انجام آموزش رزمی شبیه سازی شده نظامی یک بازی است، همچنین بازی جنگی محبوب بین المللی باد (بازی میدانی) است.

Cosplay of Counter Strike نوعی فعالیت تفریحی شدید و هیجان انگیز است که در سال 1998 در چین آغاز شد و اکنون سال هاست که در بین علاقه مندان به بازی های جنگی محبوبیت دارد.اکنون با حدود 17 میلیون بازیکن در سرگرمی های تیم سازی و سرگرمی های علاقه مندان به ارتش و سایر زمینه ها استفاده می شود.

آخرین اخبار شرکت فعالیت های تیم سازی: چه کسی تا آخر "زندگی خواهد کرد"؟ - Cosplay Of Counter Strike  0

 

شرکت ماشین صنعت سنگین آنهویی آکسوانیک فعالیت تیم سازی برای بخش های فروش برگزار کرد - Cosplay of Counter Strike در 19 مه، به منظور پاداش دادن به زحمات کارمندان در ماه های اخیر، کاهش فشار کارمندان و هماهنگ کردن رابطه بین کارمندان و روسای آنها (برخی از کارمندان) به دلایل شخصی در فعالیت شرکت نکرد).