چین ترمز پرس CNC هیدرولیک سازنده

شرکت ماشین صنعت سنگین آنهویی آکسوان

"کیفیت اول! مشتری اول! صداقت اول!"

Aoxuan CNC نه تنها سازنده پرس بریک، دستگاه برش، دستگاه برش لیزری، دستگاه پانچ است، بلکه راه حل های اتوماسیون ورق فلز را نیز ارائه می دهد!

اخبار

April 9, 2021

فعالیت های تیم سازی: چه کسی تا آخر "زندگی خواهد کرد"؟ - Cosplay Of Counter Strike

فعالیت های تیم سازی: چه کسی تا آخر "زندگی" خواهد کرد؟ - Cosplay of Counter Strike

 

Cosplay of Counter Strike نوعی بازی شبیه سازی نظامی در فضای باز برای افرادی است که به ورزش های نظامی و فضای باز علاقه دارند. استفاده از پرتابگر تاکتیکی بازی شبیه سازی شده (BB گلوله، گلوله آبی، پینت بال، لیزر و انواع دیگر تجهیزات ضد پرتاب)، پوشیدن تجهیزات تاکتیکی، و همچنین سبک های مختلف لباس نظامی، تجهیزات حفاظتی، برای انجام آموزش رزمی شبیه سازی شده نظامی یک بازی است، همچنین بازی جنگی محبوب بین المللی باد (بازی میدانی) است.

Cosplay of Counter Strike نوعی فعالیت تفریحی شدید و هیجان انگیز است که در سال 1998 در چین آغاز شد و اکنون سال هاست که در بین علاقه مندان به بازی های جنگی محبوبیت دارد.اکنون با حدود 17 میلیون بازیکن در سرگرمی های تیم سازی و سرگرمی های علاقه مندان به ارتش و سایر زمینه ها استفاده می شود.

آخرین اخبار شرکت فعالیت های تیم سازی: چه کسی تا آخر "زندگی خواهد کرد"؟ - Cosplay Of Counter Strike  0

 

شرکت ماشین صنعت سنگین آنهویی آکسوانیک فعالیت تیم سازی برای بخش های فروش برگزار کرد - Cosplay of Counter Strike در 19 مه، به منظور پاداش دادن به زحمات کارمندان در ماه های اخیر، کاهش فشار کارمندان و هماهنگ کردن رابطه بین کارمندان و روسای آنها (برخی از کارمندان) به دلایل شخصی در فعالیت شرکت نکرد).

اطلاعات تماس